Астрологічна рулетка. Тиждень з 23 до 29 січня 2023

Троє щасливчиків Зодіаку наступного тижня і троє на лаві запасних 

Тиждень з 23 до 29 січня 2023 

Тиждень має бути не найгіршим із тих, що ми переживали. Позитивний фон створюють гармонійні аспекти Сонця, а Венера наприкінці тижня переходить у знак своєї сили. Щось обіцяє реалізацію задуманого, можливості для цього мають знайтись. Емоційна скутість у супроводі матеріальних турбот – минеться. Але після того, як труднощі відпустять, головне – не передати куті меду у якихось важливих стосунках і уникати надмірностей у будь-яких видах споживання, навіть якщо нам здається, що ми вже назавжди на коні. 

Астрологічний прогноз. тиждень 23-29 січня 2023

 

Найбільше шансів на удачу цього тижня мають Раки, Леви та Стрільці. 

Рак 

Ракам варто активізувати контакти і спілкування з тими, хто може бути потенційно корисним – високі шанси отримати якісь здобутки за умови, якщо ви дотримуєтесь реалістичного плану, а не витаєте десь у хмарах своїх фантазій. В середині тижня щось приємне, пов’язане з роботою, дозволить більш впевнено ступати на наступну сходинку і покращить настрій на вихідні. 

 

Лев 

Лев’ячі перспективи розширююся, як в соціальній, робочій сфері, так і в особистих стосунках, де може відбутися щось миле або навіть надихаюче. На вихідні постарайтесь ізолюватися від справ, які не стосуються вас безпосередньо, користі буде мало, а сили це забере, краще повноцінно відпочиньте. Тиждень вдалий для тих, хто планує подорож. 

 

Стрілець 

Те, що дошкуляло Стрільців, залишається позаду, тому сил і креативності стає більше, чим зараз гріх не скористатись. Комусь ви можете сподобатись – роздивіться довкола і підіть на контакт першими. Або ви вже самі знаєте, кому подобаєтесь, тоді беріть від цього зв’язку по максимуму. Взагалі, менше ідеалізуйте, більше концентруйтесь на власних інтересах, а на вихідні чимось себе побалуйте, бо ви заслужили. 

 

Більш обережними на цьому тижні треба бути Близнюкам, Скорпіонам і Козерогам. 

Близнюки 

За великим рахунком, Близнюки в добрій формі і в непоганому настрої на початку тижня через уникнення якоїсь нещодавньої небезпеки. Але щось недороблене, якісь незакриті гештальти можуть знову збурити атмосферу і змусити займатись не тим, що було заплановано. Якщо вам вдасться не нервуватися більше, ніж треба, а просто вирішити проблему, вихідні можуть стати розслабленими і навіть чарівними.  

 

Скорпіон 

Щось глибоко особисте непокоїть Скорпіонів і не дає повністю включитись у потрібні справи. Якщо взяти себе в руки і не концентруватись на негативі, час підкаже правильні рішення. Зараз не ризикуйте занадто і уважніше ставтеся до свого здоров’я, включаючи психічну безпеку. Якщо хтось із оточуючих дратує, просто уникайте контактів, навіть якщо це хтось із близьких. 

 

Козеріг 

Викликом для Козерогів на цьому тижні стануть не стільки загрози, скільки слабкий прогрес у наміченому. Зусилля в’язнуть, наче у ватній подушці, відбувається все що завгодно, тільки не те, що дійсно зараз потрібно. Завдання на тиждень – просто нічого не зіпсувати і даремно не мотати собі нерви. Тоді на вихідних ви відчуєте ґрунт під ногами і чиюсь щиру підтримку.

Дописати коментар

Дякую за коментар! Він з'явиться тут, як тільки я його промодерую. Це швидко :)

Нові Старіші